(M.Ü.G.S.F) Tatbiki Devlet Güzel Sanatlar Akademisi İç Mimarlık ana sanat dalını 1987 yılında bitirmiştir. Piyasa deneyimini artırmak için sırasıyla; Pagoda Mobilya dekorasyon, Çelen&Çelen İnşaat Mimarlık bürosu, Mapsa İç Mimarlık Mobilya Atölye yönetiminde, çalıştıktan sonra konusunda çalışmalarını şahsi firmasında faaliyet göstererek 1994'e kadar referans listesindeki işleri tamamlamıştır.

1995 yılında Demse Yapı Tasarım firmasıyla tanışıp, belli işlerde ortak çalıştıktan sonra bu firma ile ortaklaşa Bağdat caddesindeki mobilya ve aksesuar mağazasını  açmıştır. Burada ve diğer yerlerdeki mekanlarında ev, işyeri, Tiyatro, Konferans ve Konser salonları dekorasyon/tefriş konularında, yönetici ve uygulayıcı olarak çalışmalarını sürdürmüş 1997 yılında kurucu ortak olarak YÜ&RO Ofis LTD.ŞTİ’ni kurmuş öncellikle proje ve uygulamalarda, daha sonra danışman olarak görevini sürdürmüştür.

2009 yılında YÜ&RO ofis LTD ŞTİ ile bağlantısını sonlandırmış,  serbest olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

2010'da daha önceden de takip edip bir türlü vakit ayıramadığı Cam Ocağı Vakfıyla tanışmış; orada metal işleme, emay, chasing&repusse, thurmanite, cloisonne, metal presleme workshoplarına katılmıştır. 

Sanatçı ve Eserleri